LT | EN | RU
 1. Kokius Jūsų asmens duomenimis Mes tvarkome?

  Jūsų asmens duomenis – bet kokius duomenis apie Jus (fizinį asmenį), kurio tapatybę Mes žinome arba galime ją tiesiogiai arba netiesiogiai nustatyti.

  Mūsų Politika yra taikoma visiems asmens duomenims, kuriuos esame gavę iš Jūsų arba kitų asmenų, turėdami tam teisėtą pagrindą.

  Jūsų asmens duomenų pateikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas tam, kad galėtume vykdyti savo prisiimtus įsipareigojimus, atsakyti į Jūsų pateiktus klausimus ir t.t, kaip aprašyta šioje Politikoje.

 2. Kas yra slapukai?

  Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos išsaugome Jūsų interneto naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius bei kitą programinę įrangą, naudojamos panašiais tikslais. Slapukai plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų geriau ir veiksmingiau. šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“.

 3. Kodėl jūs naudojate slapukus?

  Mes naudojame slapukus:
  užtikrinti, kad svetainė veikia taip, kaip ji turi veikti;
  pagerinti svetainės greitį/saugumą;
  išsaugoti jūsų nustatymus per apsilankymą ir tarp jų;
  nuolat tobulinti svetainę, kad ji būtų jums dar patrauklesnė;
  stebėti svetainės lanomumą;

 4. Kokių tipų slapukus naudojate?

  Griežtai privalomi slapukai.
  Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras svetainės paslaugas, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur jūs lankėtės internete.

  Analitiniai slapukai.
  Analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

 5. Kaip galiu valdyti slapukus?

  Griežtai privalomi slapukai ir analitiniai slapukai yra naudojimosi mūsų svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų rūšių, negalime numatyti, kaip mūsų svetainė veiks, kai joje apsilankysite.

  Norėdami išjungti analitinius slapukus galite įsidiegti Google įrankį skirtą Google Analytics slapukų blokavimui, kuri galite įsidiegti paspaudę ant šios nuorodos. Įspėjame, kad tai gali paveikti Jūsų naršymą ir kituose interneto puslapiuose.

  Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai gali paveikti ir kitas jūsų lankomas svetaines.

 6. Kokius slapukus Jūs naudojate?

  Žemiau pateikiamas pavyzdinis galimų slapukų sąrašas, tačiau konkrečiais atvejais gali būti naudojami ne visi slapukai.

Slapuko pavadinimas Slapuko tikslas Duomenų tvarkymo tikslas Slapuko galiojimo laikas
_gid Skirtas „Google Analytics“ sistemos analitikai Šis slapukas naudojamas siekiant atskirti vartotojus. 1 diena
_ga Skirtas „Google Analytics“ sistemos analitikai Registruoja unikalų vartotojo Id pagal kurį indentifikuojama vartotojo elgsena svetainėje. 2 metai
_gat Skirtas „Google Analytics“ sistemos analitikai Šis slapukas naudojamas padidinti siunčiamų vartotojų užklausų greitį. Naršymo metu
collect Skirtas „Google Analytics“ sistemos analitikai Šis slapukas naudojamas siųsti duomenis apie lankytojo įrenginį ir elgseną. Naršymo metu
_algekta_lt_session Griežtai privalomi slapukai Šis slapukas užtikrina sklandžią naudotojų patirtį. Neribojamas
cookieconsent_status Griežtai privalomi slapukai Šis slapukas užtikrina sklandžią naudotojų patirtį. 1 metai
steam-locale Griežtai privalomi slapukai Šis slapukas užtikrina sklandžią naudotojų patirtį. Neribojamas
Kilti į virštų