LT | EN | RU

APIE MUS

Algekta – tai uždaroji akcinė bendrovė, specializuojanti gamybinių įrengimų gamybos, gazuotų ir negazuotų gėrimų, aliejaus, mineralinio vandens, vitaminizuotų gėrimų, alaus bei natūralios giros pilstymo rinkoje ir veikianti baltijos , Baltarusijoje, Rusijoje, Ukrainoje bei Afrikos šalyse.

MŪSŲ TIKSLAS

Pagrindinis mūsų tikslas yra pristatyti veikiančioms įmonėms maksimalų paslaugų spektrą, tai yra gamybinių įrengimų modernizaciją , jų atnaujinimą, o taip pat vykdyti naujus projektus.

Mes siūlome

Įranga

Įranga

Siūlome platų asortimentą kaip naujos, taip ir naudotos įrangos, skirtos gazuotų ir negazuotų gėrimų, alaus, natūralios giros, vitaminizuotų gėrimų pilstymui, o taip pat PET butelių putimo automatus bei pusautomačius.

Montavimas ir linijos automatizavimas

Montavimas ir linijos automatizavimas

Montavimas ir linijos automatizavimas, programos nustatymas rankiniais kontroleriais, sensoriniais ekranais, valdymo davikliais, gamybos proceso sekimas(stebėjimas).

Konsultacija

Konsultacija

Konsultuojame techniniais klausimais taip pat supažindiname su modernizacijos naujovėmis, naujomis technologijomis.

Modernizacija

Modernizacija

Atliekame modernizaciją buvusių, naudotų įrengimų, taip pat suteikiame garantiją nuo 6 iki 12 mėnesių.

Inzinierija

Inzinierija

Siūlome gamybinių įrengimų projektavimo bei inžinerines paslaugas.

Garantija

Garantija

Atliekame garantines paslaugas ir konsultuojame dėl detalių gamybos bei pristatymo.

Istorija


  • Įsteigta UAB “Algekta”
    Sausis 1996 m.

    UAB „Algekta“ gamybinių įrengimų gamybos, gazuotų ir negazuotų gėrimų, aliejaus, mineralinio vandens, vitaminizuotų gėrimų, alaus bei natūralios giros pilstymo rinkoje pasirodė 1996 metais.


  • Tarptautinis kompanijų tinklas
    Spalis 2013 m.

    UAB “Algekta” tapo tarptautinio kompanijų tinklo dalimi, kuris jungia gaiviųjų gėrimų gamyklas Lenkijoje, Čekijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Lietuvoje.

Kilti į virštų